Naujienos
- Informacija
- Paskelbta: Pirmadienis, 2026 birželio 08 10:30
Birželio 1 ir 4 dienomis direktorė apdovanojo dažniausiai uniformas dėvėjusias klases ir pavienius mokinius. Tikimės, kad įvertinimai paskatins daugiau gimnazijos moksleivių dėvėti uniformas.

- Informacija
- Paskelbta: Pirmadienis, 2026 birželio 08 10:21
„
MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ SUGINČIŲ SKYRIUJE '26“
Birželio 5 d. Alantos gimnazijos Suginčių skyriuje vyko mokslo metų pabaigos šventė. Alantos gimnazijos direktorė pasidžiaugė mokinių nuveiktais darbais ir palinkėjo saugios vasaros. Ketvirtos klasės mokiniams buvo įteikti Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Sėkmės penktoje klasėje savo auklėtiams linkėjo ketvirtos klasės auklėtoja Miglė, o su aštuntokais atsisveikino ir gero kelio linkėjo auklėtoja Lina. Didelis būrys mokinių buvo apdovanoti padėkos raštais už labai gerą mokymąsi, puikų lankomumą, aktyvų dalyvavimą mokyklos renginių organizavime, aukštus rezultatus ,,Olympio" konkurse. Skyriaus vedėja paskaitė ištraukas iš aštuntokų rašinių apie mokyklą. O pradinukai dar laukia naujų draugų
Šventę papuošė nuotaikingas pradinukų koncertas. Šventės pabaigoje vaikų laukė vasariška pramoga - batutas. Batutą šventei suorganizavo Vaikų dienos centras ,,Tiltas". (Foto ir info pateikė mokytoja Valda Ruzgiene)
- Informacija
- Paskelbta: Pirmadienis, 2026 birželio 08 10:18
Priešmokyklinukų ir pradinukų mokslo metų pabaigos šventė
Birželio 5 d. gimnazijoje vyko priešmokyklinukų ir pradinukų mokslo metų pabaigos šventė. Jos metu buvo įteikti pagyrimai, padėkos, dovanėlės ir pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Šventę vainikavo 4 kl. išleistuvių ceremonija. Direktorė palinkėjo gražios bei šiltos vasaros, smagių maudynių ir laiko su knyga. Laukiame visų sugrįžtant rugsėjo 1 dieną.

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:46
Birželio 4 d. 6 klasės mokiniams vyko tradicinė intergruota geografijos, fizinio ugdymo, istorijos, matematikos ir biologijos pamoka ,,Alantos geografiniame take". Mokytojas Vytautas Šerelis.

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:42
Birželio 4d. ketvirtokų mokymasis persikėlė iš klasės į mokyklos kiemą ir kupolą. Tokia aplinka suteikė galimybę mokiniams mokytis kitaip - daugiau judėti, bendradarbiauti ir praktiškai taikyti turimas žinias. Viena įdomiausių dienos iššūkių buvo palapinės statymas. Diena buvo kupina gerų emocijų, naujų patirčių ir teikė daug džiaugsmo. (Info mokytojos Inos Žiogienės, foto mokinio padėjėjos Vilmos)

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:37









