Naujienos

Visus kviečiame siūlyti idėjas, dalintis mintimis, kaip galėtume įamžinti šią gražią sukaktį. Tai galėtų būti paminklas, skulptūra ar tiesiog ženklas Alantos miestelio centrinėje dalyje. Laukiame ne tik idėjų, bet ir konkrečių pasiūlymų su darbų sąmatomis ar vizualizacijomis. Idėja turi turėti sąsajų su Alantos krašto istorija, kultūra,gamta, literatūra ar žmonėmis.  Dalinkimės šia žinute ir įamžinkime Alantos 580 metų jubiliejų kartu.

Lauksime Jūsų idėjų  iki kovo 14 d.,  tel.: 8 616 27324

 

Taip pat maloniai kviečiame prisidėti prie skulptūros pastatymo pervedant paramą bendruomenei į sąskaitą  LT47 7300 0100 7725 7867,    nurodant - parama jubiliejinei skulptūrai.

Arba Jūs galite skirti 2 % savo metinių pajamų VO Alantos bendruomenės centrui (Į/kodas 167621570). Būsime labai dėkingi už  Jūsų pagalbą ir norą prisidėti prie jubiliejaus įamžinimo.

Visos teisės saugomos © Alantos Gimnazija 2013