Sportiškas sausis alantiškiams

Alantos gimnazijos sportininkams sausio mėnesį teko daug paplušti įvairiose sportinėse varžybose. Jaunieji futbolininkai dalyvavo zoninėse mokyklų žaidynių varžybose Juodupėje Rokiškio rajone. Užimta trečioji vieta. Gimnazijos krepšinio rinktinė užbaigė JUVENTUS taurės rajoninį etapą varžybomis su Giedraičių ir Molėtų gimnazijų komandomis, tik gaila kad nepavyko prasibrauti į tolimesnes varžybas. Stalo tenisininkai dalyvavo rajoninėse mokyklų žaidynių varžybose. Mergaičių komanda iškovojo teisę vasario pradžioje dalyvauti zoninėse varžybose. Taip pat vyko „MR Golas“ futbolo turnyras, kuriame dalyvavo dvi Alantos gimnazijos komandos. Vienoje grupėje prakaitą liejo 2004-2005 metais gimę berniukai, o kitoje - 2006 metais gimę ir jaunesni. Berniukai kovojo su Utenos, Ignalinos, Utenos, Anykščių, Molėtų mokyklų komandomis. Šiame turnyre pergalių neiškovojome, bet įgijome geros varžybinės patirties.

Vytautas Šerelis,  kūno kultūros mokytojas

BeFunky-2019-01-24