Naujienos

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“. Nors visus metus patyčių problemai skiriamas pakankamas dėmesys, mūsų mokykla atsiliepė į Emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ kvietimą prisijungti prie Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. Mokinių taryba kovo 18-22 dienomis organizavo įvairius renginius.

Pirmadienį „Draugystės paštas“ pakvietė visus bendruomenės narius pasigaminti po voką, užsirašyti ant jo savo vardą ir užsiklijuoti ant savo spintelės ar kabineto durų bei savo laiškais pradžiuginti draugus, mokytojus ar mokyklos darbuotojus, rašyti komplimentus, palinkėjimus ar padėkas, nebijoti nustebinti net ir to, su kuriuo nebendrauji ar nelabai pažįsti – tai gali būti naujos draugystės pradžia!

Nuo antradienio vyko prevenciniai pokalbiai su pradinių klasių ir 5-8 klasių mokiniais. Pokalbius vedė Jurgita, Fausta, Enrika, Ornela, Karolina, Modesta, Vidmantė, Gabrielė, Ugnė, Akvilė.

Trečiadienis - „Žaidimų diena“. Mokinių laisvalaikio kampelyje prie valgyklos vyko „Šarados“, ilgųjų pertraukų metu buvo žaidžiami įvairūs stalo žaidimai.

Ketvirtadienis - „Skirtingų kojinių diena“. Paminėta Pasaulinė Dauno sindromo diena, todėl į mokyklą atėjome mūvėdami skirtingas kojines! Po 4 pamokų mokyklos kiemelyje padaryta bendra nuotrauka.

Penktadienis - „Karaokė diena“. Ne kiekvienas galime gražiai dainuoti, todėl dainavimas drauge gali būti būdas išmokti toleruoti vieniems kitus.

Per savaitę mokiniai patyrė daug įvairių emocijų, suprato, kad norėdamas prisidėti prie patyčių mažinimo, pirmiausia pradėk nuo savęs!

2019-03-22 BeFunky-collage 1

Visos teisės saugomos © Alantos Gimnazija 2013