Gegužės 22 d. Alantos gimnazijos antrokai su mokytoja Ž. Arlickiene dalyvavo rajoninėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje konferencijoje „Domiuosi, tiriu, atrandu 2019!" Molėtų pradinėje mokykloje. Konferencijos tikslas - žadinti mokinių norą domėtis juos supančia aplinka, ugdyti tiriamojo darbo gebėjimus, dalintis patirtimi atliekant įvairius gamtamokslinius gebėjimus, apibendrinti gautus rezultatus, tenkinti saviraiškos poreikius. Mokiniai turėjo dalintis atrastais pastebėjimais su bendraamžiais.

Mūsų antrokai parengė ir pristatė pranešimą "Pupų istorijos". Atlikę darbą sau ir kitiems atsakė į klausimus: "Kur pupos greičiausiai dygsta ir auga?", "Ar pupos auga tamsoje?", "Ar augalams reikalingos šaknys?". Darbą pristatė Ramunė Ramonaitė ir Saida Kazlauskaitė. Mergaitės buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Vaikams labai patiko dalyvauti konferencijoje ir motyvavo gamtamokslinei tiriamajai veiklai. Kitais metais tikimės atlikti dar daugiau stebėjimų ir juos pristatyti savo bendraamžiams.

Pradinių klasių mokytoja Žydrūnė Arlickienė

2019-05-22 collage 1