Birželio 19 d. – gimnazijos gimtadienis, paskutinė mokslo diena. Nuotaikingą šventę visiems organizavo mokinių taryba.

Šventės metu mokiniams buvo įteiktos ne tik padėkos už labai gerą mokymąsi, pasiekimus olimpiadose, konkursuose, varžybose, aktyvią meninę, sportinę veiklą, dalyvavimą savivaldoje, bet ir tradicinės „Pelėdžiukų nominacijos“. Jų šiemet buvo 14.

Paskelbtos „Šauniausios klasės“ konkurso nugalėtojos. Jomis tapo 6 klasė, pelniusi „Sportiškiausios ir geriausiai lankiusios mokyklą“ klasės nominaciją ir II gimnazijos klasė, pelniusi „Pažangiausios ir aktyviausios klasės“ nominaciją.

Nominacijas lydėjo klasių atliekamos XX a paskutinio dešimtmečio dainos. Šventės pabaigoje visų laukė gimtadienio tortas.

BeFunky-collage 2