Naujienos

Alantos gimnazijos ir vaikų dienos centro „Daigelis“ 16 vaikų dalyvavo socializacijos ir vasaros poilsio programoje nuo  birželio 25 d. iki liepos 5 d. Stovyklautojai nuveikė daug gerų darbų: tvarkė mokyklos ir vaikų dienos centro aplinką, lankstinius iš popieriaus, kurie papuošė gimnazijos erdves. Dalyvavo sveikos gyvensenos ,,Protmūšyje“, kurį organizavo sveikatos priežiūros specialistė N. Kazlienė, vyko į turistinį žygį  prie Duobio ežero. Labai įdomi diena buvo Trakuose: dalyvavo Viduramžių kovų ir Šokolado namų edukacinėse programose. Šokolado namuose išmoko pasigaminti puikių desertų, o Trakų pilies gynybiniame bokšte susipažino su viduramžių karybos gudrybėmis, pasimatavo kovotojų šarvus ir ginklus, sužinojo kaip protėviai gynė savo žemes ir šeimas.

Stovyklautojai dalyvavo Balninkų VšĮ Kaimynystės namų edukacijose: susipažino su miestelio istorija, muziejaus ekspozicijomis ir dviejose edukacijose ,,Piešiniai ant stiklo" bei ,,Aukštaičių valgiai karališkam stalui" . Vaikams labai patiko Utenoje: parungtyniavę boulinge vaikai svečiavosi Utenos vaikų ir jaunimo dienos centre - susitikę su draugais žaidė biliardą ir kitus žaidimus, kuriuos pasiūlė uteniškiai, vaišinosi bei dalinosi atostogų įspūdžiais.

Molėtų policijos komisariato specialistės L. Šeikienė ir N. Purlienė suorganizavo vaikams šaudymo varžybas. Taikliausieji apdovanoti medaliais: 3 vieta atiteko Mindaugui Gražiui, 2 vieta Aurimui Umbrasui, 1 vieta Nojui Duchnevičiui. Dėkojame Linai ir Neringai už surengtas varžybas, dovanas ir palinkėjimus vaikams saugios vasaros. Veiklos vyko 9 dienas įgyvendinant Molėtų rajono savivaldybės ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programas socialiai silpnų šeimų vaikams.

Socialinė pedagogė Ramunė Gecevičienė

 

2019-07-05

 

Visos teisės saugomos © Alantos Gimnazija 2013