Aštuntokai savo darbais įrodė, kad ir muzika, ir fizika – kūryba... Nemažai matematikos fizikoje rado septintokai, nes jiems reikėjo atlikti ,,klasės remontą“. Po jų pristatymo supratome, kad kiekviename gamtos moksle tiek tiesos, kiek esama matematikos. Šeštokams pavyko visus nuskraidinti į Visatos platybes ir mokyti lengviau orientuotis dideliuose atstumuose. Mažieji penktokai savo piešiniuose labai gražiai pademonstravo šiltas ir šaltas spalvas ir kartu priminė, kad fizikoje ir dailėje spalvų reikšmės yra vienodos.

Po įtemptos darbo dienos ir kūrybiškų mokinių pristatymų, manau, visi suprato, kad fizika - tai ne tik daugybė formulių ir dėsnių. Mus supančią aplinką, reiškinius, kūnus taip pat aiškina fizika. O kadaise pasakyti I. Niutono žodžiai ,,Ką žinome – tik lašas, o ko nežinome – vandenynas“ prašyte prašo neužmiršti domėtis fizikos dalyku.

Fizikos mokytoja A. Zenevičienė

Btyrėjai