„Mama, nupirk man šuniuką!..“

„Mama, auginkim žiurkėną!..“

Kaip dažnai suaugusieji iš savo vaikų išgirsta panašių prašymų.

Manau, nesigaili nė vienas suaugęs, išpildęs tokį savo vaiko prašymą. Mūsų augintiniai suteikia mums daug džiaugsmo, laimės, moko gerumo ir užuojautos. Jie yra ištikimiausi mūsų draugai. Visą mėnesį mokiniai piešė piešinius, rašė rašinėlius pasakodami apie savo augintinius. Nuoširdžios vaikų istorijos apie mylimiausius draugus, sudėtos į knygą ,,Mes ir mūsų mažieji draugai“, kurią galima rasti gimnazijos bibliotekoje.    O kad pasidžiaugtume visi kartu, išaušus penktadienio (spalio 23 d.) rytui priešmokyklinukai, 1–8 klasių mokiniai su savo išaugintais augintiniais skubėjo į mokyklą. Kokių tik garsų neišgirdome… Kiekvienas mokinys, atsinešęs augintinį, jį pristatė. Pasakė, koks tai gyvūnas, koks jo vardas, kuo jis minta, kiek jam metų, kokioje šalyje jo gimtinė, kiek metų jis jį augina, ką sugeba jo gyvūnas.

Visi mokiniai, kurie atsinešė savo augintinius, buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Gamtos mokytoja A. Zenevičienė

2020-10-23-2