Ugdymo organizavimas  gruodžio 9 d. - gruodžio 22 d.

Priešmokyklinio ugd. grupė, 1-4 kl. mokosi kontaktiniu būdu iki gruodžio 11 d. Kalėdų atostogos nuo gruodžio 14 iki sausio 3 d. Pamokos - nuo sausio 4 d.

5, 6, 7, 8  ir Ig, IIg, IIIg, IVg klasės  mokosi nuotoliniu būdu iki gruodžio 22 d. Kalėdų atostogos nuo gruodžio 23 d. iki sausio 5 d. Pamokos nuo sausio 6 d.

Ugdymo organizavimas lapkričio 30 d. -  gruodžio 4 d.

Priešmokyklinio ugd. grupė, 1-4 kl., 5 kl., Ig, IIg, IIIg, IVg kl. mokiniai mokosi kontaktiniu būdu.

6, 7, 8 kl. mokosi nuotoliniu būdu.

Pamokų metu kaukės privalomos visiems mokiniams, išskyrus priešmokyklinio ugdymo grupę ir 1-4 klases.

Pertraukų metu kaukės privalomos visiems.

Mokyklinis autobusiukas iš mokinius SKIEMONIŲ paims 7:40 val.    Visi kiti maršrutai lieka tokie patys.

Ugdymo organizavimas lapkričio 23-27 dienomis

Lapkričio 23-27 d. priešmokyklinio ugd. grupė, 1-4 kl., 6, 7, 8, IVg kl. mokiniai mokosi kontaktiniu būdu.

5, Ig, IIg, IIIg kl. mokiniai mokosi nuotoliniu būdu.

Pertraukų metu kaukės privalomos visiems.

Mokyklinis autobusiukas iš mokinius SKIEMONIŲ paims 7:35 val., iš PAĄŽUOLIŲ - 7:58 val.

Visi kiti maršrutai lieka tokie patys.

Ugdymo organizavimas lapkričio 16-20 dienomis

Lapkričio 16-20 d. priešmokyklinio ugd. grupė, 1-4 kl., 5 kl., Ig, IIg, IIIg, IVg kl. mokiniai mokosi kontaktiniu būdu.

6, 7, 8 kl. mokosi nuotoliniu būdu.

Pertraukų metu kaukės privalomos visiems.

Mokiniai pavežami įprasta tvarka.

Ugdymo organizavimas lapkričio 9-13 dienomis

Vadovaujantis Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 9 d. įsakymu Nr. B6-1166  Dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo taikymo Molėtų r. Alantos gimnazijoje

Alantos gimnazijoje nuo 2020 m. lapkričio 9 d. iki 2020 m. lapkričio 13 d. (įskaitytinai) ugdymo procesas priešmokyklinio ugdymo klasėje ir 1–4 klasėse organizuojamas tik  nuotoliniu būdu.

Tėvai, globėjai ir dirbantys seneliai už vaikų iki ketvirtos klasės imtinai priežiūrą gali gauti nedarbingumo pažymėjimą bei ligos išmoką. Tokiu atveju ji siekia 65,94 proc. nuo atlyginimo „ant popieriaus".

Mokymas 5-12 klasėse lapkričio 9-13 d. taip pat vyks tik nuotoliniu būdu.