Priėmimas į gimnaziją
Nuo 2026-04-15 prasidėjo priėmimas į mokyklas ir darželius per elektroninę sistemą. Prašymus turi pildyti būsimų priešmokyklinukų, pirmokų, 5-okų ir IIIg (11) kl. arba naujai atvykstančių mokinių tėvai. Kitų klasių mokiniai tęsia mokymąsi gimnazijoje be jokių prašymų.






