Naujienos


Kiekvienoje mokykloje buvo suburta mokinių grupė, kuri daug kalbėjo ir dirbo ne tik tarpusavyje, bet ir su mokytojais, mokiniais bei tėvais. Mokiniai diskutavo, kas yra mokyklos bendruomenė, kuo ji svarbi kiekvienam nariui, kas stiprina ar silpnina mokyklos bendruomenės santykius. Mokyklose buvo organizuojamos apvalaus stalo diskusijos, šeimų sporto turnyras, kūrybinės dirbtuvės, emocinio intelekto ugdymo užsiėmimai su nakvyne mokykloje, meno terapijos užsiėmimas savo ir vaiko tikslų pažinimui. Visur dalyvavo ir mokiniai, ir mokytojai, ir tėvai.
Lapkričio 25 d. Alantos gimnazijoje vyko baigiamasis projekto renginys, kurio metu visi projekto partneriai pristatė savo vykdytas veiklas, pasidžiaugė sėkmėmis, dalijosi įžvalgomis, ką galima padaryti geriau. Smagu, kad renginyje dalyvavo ne tik mokiniai bei jų veiklą koordinavę mokytojai, bet ir mokyklų vadovai, tėvai. Renginio vedėjo Girvydo Duoblio paskatinti visi galėjo išsakyti savo pastebėjimus apie kitų mokyklų veiklas, užduoti rūpimus klausimus, padiskutuoti su tėvais, kas juos skatintų drąsiau ateiti į mokyklą. Taip pat mokyklų komandos planavo bent po tris darbus, kuriuos būtinai atliks grįžę namo.
Šis projektas baigtas, bet jo veiklos ir užsimezgusi mokyklų draugystė tęsis, vyksime vieni pas kitus į svečius ir toliau žingsniuosime į šiltesnį ir artimesnį buvimą kartu po viena saule.

Jurgita Kniaziukienė

Visos teisės saugomos © Alantos Gimnazija 2013