Naujienos
- Informacija
- Paskelbta: Ketvirtadienis, 2020 sausio 16 08:02
Sausio 15 d. 7 klasės mokiniams vyko integruota pamoka „Rondo ritmo formos muzikoje ir dailėje“. Susipažinę su ritmine rondo formos kilme ir schema muzikoje, pasiklausę muzikos kūrinį L.Bethoveno „Elizai“ ir paanalizavę dailės kūrinių pavyzdžius, mokiniai kūrė abstrakčią ritminę geometrinių formų spalvinę kompoziciją.
Dailės mokytoja Ramunė Gecevičienė , muzikos mokytoja Inga Deksnienė

- Informacija
- Paskelbta: Trečiadienis, 2020 sausio 15 15:42
Gimnazijoje paminėta Laisvės gynėjų diena

- Informacija
- Paskelbta: Antradienis, 2019 gruodžio 31 09:35
Šventiniu laikotarpiu žmonėms daug džiaugsmo suteikia pirotechnikos priemonių ugnies ir garso efektai. Kasmet daug kalbama apie pirotechnikos priemonių keliamus pavojus, tačiau skaudžių nelaimių išvengti nepavyksta. Visi sužalojimai, kurie padaromi dėl neatsargaus pirotechnikos priemonių naudojimo, yra labai pavojingi ir sunkiai gydomi. Skaudžiausios nelaimės įvyksta naudojant ar gaminant savadarbius pirotechninius gaminius.
Norint, kad švenčių puošmena – fejerverkas – netaptų nelaimės priežastimi, reikia laikytis kelių paprastų taisyklių:
1. Nenaudoti ir neplatinti arčiau kaip 30 metrų iki mokyklų.
2. Nenaudoti ne pagal paskirtį, t.y. naudoti išgąsdinimui, sužalojimui.
3. Nenaudoti nuo 22.00 val. iki 8.00 val. (išskyrus švenčių dienas, taip pat per masinius renginius), jeigu tai trikdo viešąją rimtį.
4. Nenaudoti ir neplatinti asmenims, kurie neturi teisės jų įsigyti ir naudoti. Kiekvienai kategorijai (galingumui) numatytas skirtingas amžius. Lauke naudojamas priemones gali įsigyti tik nuo 16 metų amžiaus.
Įvykdžius pažeidimą numatytą administracinė nuobauda įspėjimas, arba bauda nuo 14 iki 30 eurų.
Saugių švenčių linki Utenos AVPK Molėtų r. PK bendruomenės pareigūnės.
- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2019 gruodžio 27 14:39
Kalėdų karnavalas Alantos gimnazijoje
(foto Ingridos Ivanauskaitės)


- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2019 gruodžio 20 13:29

- Informacija
- Paskelbta: Ketvirtadienis, 2019 gruodžio 19 08:46
Gerumas mus vienija ir mes norime juo pasidalinti vieni su kitais, stengtis pastebėti šalia esantį žmogų, kuriam reikia pagalbos, užuojautos, gero žodžio, paramos.
Jau tradicine tapusi adventinė Gerumo akcija sujungė bendram darbui Alantos gimnazistus, seniūnijos darbuotojus, Alantos parduotuves ir visus geros valios alantiškius.
Prikepę sausainių gimnazistai aplankė Alantos senelių namų gyventojus. Su kalėdiniais lauknešėliais jie keliavo pas vienišus seniūnijos gyventojus. Jų šiemet aplankyta dvidešimt.
Nuoširdžiai dėkojame visiems aukojusiems kolektyvams: Aušros Repečkienės parduotuvei „Pas Liepą“, Violetos Pielikienės IĮ „Suoja“, Roberto Auglio firmos parduotuvei „Prie paparčio“, Valdo Juočepio įmonės parduotuvei „Eglė“, Molėtų vartotojų kooperatyvo parduotuvei „Sodžius“, UAB „Alantos agroservisas“ parduotuvei „Alantėlė“, bitininkei Valei Umbrasienei.
Gerumo nebūna per daug.









