Naujienos
- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2019 kovo 08 10:24
Vasario 24 d. Alytuje vyko 2019 m. Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas. Jame dalyvavo 28 komandų atstovai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Visagino, Jonavos, Lazdijų, Veisėjų, Prienų, Garliavos ir Molėtų raj. Varžybose varžėsi virš 300 dalyvių. Mūsų mokyklai atstovavo trys sportininkai: Gabrelija Aniukštytė, Enrika Keblaitė ir Titas Augulis. Visi jie pasirodė išties šauniai. Enrika Keblaitė ir Titas Augulis mišrios poros rungtyje iškovojo pirmąją vietą, Enrika Keblaitė moterų vieneto rungtyje užėmė aukštą dešimtą vietą tarp 28 dalyvių, o Gabrelija Aniukštytė vaikų vieneto rungtyje iš 39 dalyvių liko 20. Sveikinam mūsų jaunuosius sportininkus su sėkmingu pasirodymu.

- Informacija
- Paskelbta: Ketvirtadienis, 2019 vasario 14 14:27
Vasario 12 d. Alantos gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės šaudymo iš pneumatinių ginklų varžybos. Kaip ir kiekvienais metais, kovėsi Alantos gimnazijos ir Molėtų progimnazijos komandos. Tiek šaudymo iš pistoleto, tiek ir iš šautuvo rungtyse taiklesni buvo molėtiškiai. Alantiškiai liko antri.
Kūno kultūros mokytojas V.Šerelis

- Informacija
- Paskelbta: Trečiadienis, 2019 vasario 13 14:38
Alkoholis yra viena iš rimčiausių visuomenės sveikatos problemų, kuri tęsiasi daugelį metų. Alkoholio vartojimas dar skaudesnių pasekmių atneša, kuomet pradedamas vartoti jauname amžiuje. Siekiant pagerinti moksleivių žinias apie alkoholio rizikos veiksnius, siekiant ugdyti pozityvią nuostatą į pramogas ir laisvalaikio leidimą be alkoholio, blaivų gyvenimo būdą VSP specialistė kartu su socialine pedagoge 7-Ig kl mo.kiniams vedė prevencinę pamoką. Pamokos metu mokiniai atsakinėjo į viktorinos ,,Tiesa ir mitai apie alkoholį '' klausimus. VSP specialistė, komentuodama teisingą atsakymą, pasakojo kaip veikia alkoholis kiekvieną iš mūsų, kokias pasekmes sukelia mūsų sveikatai, socialiniam gyvenimui. Po to, mokiniai galėjo ,,pasimatuoti'' girtumo akinius, imituojančius apsvaigimą nuo alkoholio, žiūrėjome ir aptarėme prevencinį filmuką.
Savo gyvenimo kelią renkamės patys. Būkime atsakingi!
VSP specialistė N. Kazlienė

- Informacija
- Paskelbta: Trečiadienis, 2019 vasario 13 14:33
Vasario 9 d. Alantos gimnazijos IIg-IVg klasių mokiniai lankėsi tarptautinėje žinių, mokymosi ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“. Gimnazistai susipažino su Lietuvos universitetų ir kolegijų studijų programomis, profesinio mokymo centrų siūlomomis programomis ir studijomis užsienyje. Moksleiviai taip pat lankėsi įvairiose paskaitose. Vieni moksleiviai klausėsi paskaitų apie karjeros pasirinkimo paslaptis, kiti klausėsi paskaitų apie duomenų mokslą ir informacines technologijas. Abiturientai sužinojo penkias paslaptis, kaip be streso išgyventi egzaminus ir pasiekti išsikeltus tikslus. Dar kiti gimnazistai domėjosi, kaip nepasiklysti tarp 50 000 specialybių.
Manau, ši išvyka padėjo moksleiviams sėkmingiau planuoti savo karjerą renkantis tolimesnes studijas.
Karjeros koordinatorius Henrikas Danišauskas

- Informacija
- Paskelbta: Trečiadienis, 2019 vasario 06 15:56
Vasario 4-9 dienomis visoje Lietuvoje vyksta „Saugesnio interneto savaitė bibliotekose“. Bibliotekininkė Jūratė penktokams vedė pamoką „Saugus internetas - saugūs vaikai“. Penktokai žaisdami žaidimus sužinojo, kokias nuotraukas galima talpinti interneto erdvėse, o kokias – ne, kokie slaptažodžiai labai populiarūs, bet nesaugūs, mokėsi susikurti saugius slaptažodžius, galvojo būdvardžius internetui apibūdinti. Mokiniai susidomėję žaidė žaidimus. Visi penktokai apdovanoti prizais.

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2019 vasario 01 11:13
Sausio 31 d. gimnazistai susitiko su Džiuginta Daujotaite, projekto ,,Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti" komandos nare. Ji kalbėjo apie tai, kaip siekti savo svajonių, ko imtis, kad pavyktų pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Lektorė teigė, jog apie svajones kalbėti reikia garsiai, nes tik tuomet gali atsirasti žmonių, kurie padės toms svajonėms tapti realybe. Reikia užsispirti ir eiti pirmyn, o emigracija nėra vienintelė ir geriausia išeitis susikurti savo gerbūvį. „Būsiu laiminga, jeigu nors vienam jaunam žmogui padėjau apsispręsti dėl savo ateities“, atsisveikindama sakė D.Daujotaitė.
Projekto ,,Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti" koordinatorė mokykloje I.Ivanauskaitė









