Karjeros ugdymo diena

Gruodžio 6 d. Alantos gimnazijoje vyko karjeros ugdymo diena II g klasės mokiniams. Karjeros koordinatorius H. Danišauskas, Molėtų Švietimo centro darbuotojos A. Vidžiūnienė ir D. Jucienė, taip pat VGTU dr. doc. Gintautas Ambrasas suteikė daug informacijos dešimtokams sėkmingam karjeros planavimui. Dešimtokai, vadovaujami Molėtų ŠC darbuotojų, dalyvavo žaidime „Profesijų labirintas“. Šis užsiėmimas padėjo dešimtokams geriau pažinti save ir pasirinkti tolimesnę karjerą. Direktorė D. Skebienė ir pavaduotoja ugdymui Z. Rinkūnienė supažindino II g klasės moksleivius su individualių ugdymo planų sudarymo principais ir ypatumais. VGTU atstovas dr. doc. G. Ambrasas susitiko ir su III-IV g klasių gimnazistais, kurie ruošiasi studijuoti VGTU.

Po pamokų dėstytojas iš VGTU konsultavo mokinius, kaip pastatyti tiltą iš makaronų.

Karjeros koordinatorius H.Danišauskas

2017-12-08  2017-12-08-2