Gruodžio 19 d. Alantos gimnazijoje nuo pat ryto ,,žvaigždėtos“ ir ne tik nuotaikos. Vėl atvyko mobilusis planetariumas. Pradinių klasių mokinukai ir penktokai stebėjo filmą „Gravitacijos paslaptys - Alberto Einšteino pėdomis“. Filmo metu jaunasis magijos mokinys Lukas labiau nei magijos burtais domisi visata ir jos paslaptimis. Jį nepaprastai žavi žvaigždės bei įvairūs gamtos dėsniai. Vieną gražią naktį filmo herojus įsprunka į Alberto Einšteino muziejų. Ten jis susitinka su mažu ir labai protingu, tačiau ganėtinai keistu robotu Albiu, kuris žino viską apie Albertą Einšteiną ir jo teorijas. Tada ir prasideda magiška bei kupina atradimų kelionė laiku. Neįtikėtinos kelionės metu, visažinis robotas atskleidžia ne tik didžiausias gravitacijos paslaptis, bet ir paaiškina draugystės svarbą. 6–8 klasių mokiniai ir I-IV klasių gimnazistai stebėjo filmą „Antrasis pasaulinis karas“, kuris sujungia savyje kino mūšio scenas, tikrus įspūdžius ir istorinę literatūrą iš įvairiausių nuotraukų bei video šaltinių. Laikas prabėgo greitai ir tikrai prasmingai. Visi supratome, kad skaitmeninio kupolo vizualizacija – naujausiomis technologijomis pagrįsta ateitis.

Fizikos mokytoja A. Zenevičienė

sfera1  sfera2