Išvyka į Studijų mugę

Vasario 10 d. II-IVg klasių moksleiviai lankėsi tradicinėje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“. Parodoje mūsų laukė apie 200 dalyvių: Lietuvos universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų, užsienio mokymo įstaigų, neformalaus ugdymo ir švietimo organizacijų. Šiais metais lankytojams buvo atverta nauja erdvė, įkvėpta ketvirtosios pramonės revoliucijos ir poreikio jaunimo šiandien kalbėti ne apie tai, kur studijuoti ar kokią profesiją rinktis, bet kokios kompetencijos ir žinios bus reikalingos artimiausioje ateityje, norint užtikrinti Lietuvos konkurencingumą globalioje rinkoje.

Įstaigų stendai, bendravimas su mokyklų dėstytojais ir studentais, manau, padės moksleiviams sėkmingiau planuoti karjerą. Užteko laiko ir pramogoms. Vieni išbandė policijos motociklą, kiti – policininko ekipiruotę, treti susipažino su naujausiomis technologijomis ir technikos pasiekimais.

Karjeros koordinatorius Henrikas Danišauskas

Stud Modestas