Paskutinę dieną prieš Kalėdų atostogas gimnazijoje tradiciškai vyksta įvairūs šventiniai renginiai. Šiemet pradinukai susitikti su Kalėdų seneliu vyko į Menišką kaimą. 5- 7 kl. mokiniai dalyvavo šventinėje edukacinėje programoje, žaidė kalėdinius žaidimus su Kalėdų seneliu VšĮ „Kaimynystės namai“ Balninkuose.

IVg kl. mokiniai mokykloje organizavo kalėdinį karnavalą, kuriame dalyvavo 8-IIIg klasės. Renginio pradžioje III g gimnazistai susirinkusiems į aktų salę pasakojo, dainavo, deklamavo eiles apie laišką, apie jo svarbą žmogui, skatino rašyti laiškus. Po to,   išdalino mokyklos kalėdiniu paštu siųstus aiškus su sveikinimais ir palinkėjimais.

Visus suintrigavo užšifruota karnavalo tema „ANVBEPPP“ (Abiturientų, Neišlaikiusių Valstybinių Brandos Egzaminų perspektyvos Plačiajame Pasaulyje). Organizatoriai pasveikino susirinkusius į „naujametinę laidą“, kurioje kalbino „abiturientus, neišlaikiusius VBE, bet susikūrusius sėkmingą ateitį užsienio šalyje“. Kiekviena klasė parengė šmaikštų pasirodymą su dainomis, šokiais apie šalį, kurioje „nevykėlis abiturientas“ susikūrė sau gerą gyvenimą: apie Kiniją, Indiją, Prancūziją, Jamaiką. Pasirodymus lydėjo abiturientų kurtos linksmos reklamos.

2018-12-21 kaledos