Naujienos
- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:32

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:27
Paskutinį gegužės šeštadienį į gimnazijos salę rinkosi miestelio bendruomenės žmonės, susitikti su iš šio krašto kilusia ir išleidusią prisiminimų knygą Alvina Bobelyte Žviniene. Knyga ,,Ar atameni?" ypatinga tuo, kad parašyta alantiškių šnekta. Jos pristatymo renginyje Simona, Gabrelija bei Vytautė padainavo keletą sutartinių ir lietuvių liaudies dainų, o autorė atsidėkodama mergaitėms padovanojo po saldžią dovaną ir po knygą su autografu. Mokines ruošė mokytoja Jolanta Žalalienė

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:23
Vėjuotą penktadienio rytą Suginčių skyriaus 1-5 klasių mokiniai išvyko į Arklio muziejų Anykščių r. Pirmiausia apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją, pasakojančią apie tai, koks svarbus žmogaus gyvenime buvo arklys. Po to pagal Kultūros paso programą dalyvavo edukacijoje ,,Vaikai dunda - žemė bunda". Čia išbandė įvairiausius senovinius žaislus ir žaidimus. Iš Arklio muziejaus nuvykome į Vorutos pilį. Mokinių laukė edukacija ,,Darbai ir pramogos medinėje pilyje". Vaikai sužinojo, kad čia, ant Šeimyniškėlių piliakalnio, XIII a. pilį pasistatė karalius Mindaugas. (Foto ir info pateikė mokytoja Valda Ruzgiene)

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:16
Gegužės 29 d. gimnazijoje vyko akcija-atrakcija ,,Diena be kuprinių"., kurią suorganizavo Mokinių Taryba. DĖKOJAME PRISIJUNGUSIEMS!!! (Foto ir info pateikė Ig klasės mokinė Saida Kazlauskaitė)

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:12

- Informacija
- Paskelbta: Penktadienis, 2026 birželio 05 12:06









