Lapkričio 16 dieną grupė gimnazijos mokinių (septintokas Augustinas ir šeštokai: Augustinas, Paulius, Nojus, Elijus) vyko į VEX IQ robotikos Lietuvos čempionatą Kauno Žaliakalnio progimnazijoje. Mūsų tikslas buvo ne tik pabandyti varžytis su stipriausiomis VEX robotikos komandomis, bet ir kuo daugiau pamatyti, pasisemti žinių, patirties iš kitų mokyklų.

Tarpusavyje varžėsi 25 komandos, kurios atvyko iš Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Vilniaus, Kauno, Švenčionių. Pačių mokinių sukonstruoti ir valdomi robotai per 1 minutę turėjo nustumti kuo daugiau skritulių (hubų) į įskaitinius taškų plotus, sudėti juos vienas ant kito. Mokiniams reikėjo pasirinkti tokią žaidimo strategiją, kuri leistų per trumpą laiką surinkti kuo daugiau taškų. Šioje rungtyje mūsų gimnazijai atstovavo septintokas Augustinas J. Ir šeštokas Augustinas U.

IT mokytoja Z.Rinkūnienė

2018-11-16 vex