Lapkričio 22 d. mokiniai Ugnė IIg, Akvilė IIg, Fausta IIIg, Mantas IIIg, Jurgis IIIg, Karolina IIIg atstovavo mūsų gimnaziją respublikinėje gimnazijų lygos protų kovoje pagal projektą "Nepamiršk parašiuto'', vykusioje Utenoje, Dauniškio gimnazijoje.

Protmūšis vyko vienu metu visoje Lietuvoje, tam skirtuose centruose. Kovose dalyvavo apie 170 mokinių komandų iš visos Lietuvos. Protmūšio metu gimnazistai turėjo pademonstruoti žinias apie SODRĄ Lietuvoje, išmanyti istoriją, geografiją, fiziką, chemiją, kalbas, muziką, dirbti komandoje, logiškai mąstyti. Mūsų mokyklos gimnazistams protmūšis buvo labai sėkmingas - respublikoje patekome į dvidešimtuką geriausių gimnazijų, dalindamiesi 9 - 7 vieta (surinkome vienodą taškų skaičių su kitomis mokyklomis). Dar laukia 4 protmūšio žaidimai, kurie gali suteikti šansą patekti į finalinį žaidimą - geriausių Lietuvos gimnazijų protų kovų lygą.

Istorijos mokytoja Dalia Rudėnienė

2018-11-221