Baigėsi II etapas jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“, kurį organizavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Jaunimo reikalų departamentas, savivaldybės ir KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas.

Šio projekto metu, mokiniai dalyvavo minėtų organizacijų finansuotose gimnazijų lygos protų kovose. Mūsų mokyklai atstovavo Fausta III g, Jurgis III g ,Mantas III g, Karolina III g ,Ugnė II g, Akvilė II g. Protų kovos vyko Utenoje, kur jėgas išbandė 21 komanda iš įvairių regiono mokyklų. Mokiniai savo protus galėjo išbandyti 5 turuose. Mūsų gimnazijos mokiniams turnyrai buvo sėkmingi.

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ dėka mokiniai įdomiai ir turiningai susipažino su socialinio draudimo sistema, įvertino socialinės atsakomybės ir solidarumo svarbą.

Istorijos mokytoja Dalia Rudėnienė

2019-03-21 coll